...
...
...
...
  • AMAÇ SADECE ÖĞRETMEK DEĞİL, ÖĞRENMEYİ ÖĞRETMEK!

  • NAKİL BAŞVURULARINDA İZLENECEK YOL

  • YENİ DÖNEMDE YENİ BİNAMIZDA

...

 

SENİH ERDEM BOĞAZİÇİ ÜNİV. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
BURAK DEVECİ MARMARA ÜNİV.  DİŞ HEKİMLİĞİ
AYŞE ÜNLÜ HACETTEPE ÜNİV TIP FAKÜLTESİ
ONUR YÜKSEL ÖÇAL MARMARA ÜNİV.  TIP FAKÜLTESİ
ECE BAYRAKTAR TRAKYA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
ERDEM SÜNGER ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
BURAK SAYIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN BOZKURT MARMARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
ONUR KÜÇÜKALİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
SARPER CAN İMREN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK
BUĞRA GÖKTUĞ SÜMER İSTANBUL ÜNİV. RADYO, SİNEMA VE TV
SAİD FATİH MUHARREMGİL GEBZE YÜKSEK TEK.ENS. ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÇİV İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
MERVENUR CİVE İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK EFE ARSLANTAŞ İSTANBUL ÜNİV. RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
BURCU CEYLAN  ÖZYEĞİN ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ÇAĞLAR ÇELİKBAŞ HACETTEPE ÜNİV. FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ELİF OTLU İSTANBUL ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DİDEM OTLU İSTANBUL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
SİNEM ELMAS  İSTANBUL ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL KILIÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
EGEMEN ŞEHİTOĞLU İSTANBUL ÜNİV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ
SENAY TUĞÇE BASKIN  ÖZYEĞİN ÜNİV. İŞLETME 
ERVA HABERDAR BOĞAZİÇİ ÜNİV. KİMYA
MUSTAFA ATA YILDIZ TEKNİK ÜNİV. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
FEYYAZ KAYAR İSTANBUL ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜH.
MERT TÜRK MARMARA ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
GÖKÇE SANCAR İSTANBUL ÜNİV. BİYOLOJİ 
AHMET AŞIK  MARMARA ÜNİV. BİLGSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GÖKHAN TOPSAKAL BOĞAZİÇİ ÜNİV. ULUSLARARASI TİCARET
DUYGU ÖNGÜN  İSTANBUL ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İBRAHİM ÜVET İSTANBUL TEKNİK ÜNİV MATEMATİK MÜH
BUSE BEYZA TUNA MİMAR SİNAN ÜNİV. MATEMATİK
MEHMET EREN YURTSEVEN İSTANBUL ÜNİV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
ALEV PINAR GÜVENÇ YALOVA ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MELİH ÜZÜMCÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. 
ERDEM ŞAHİN MİMAR SİNAN ÜNİV. İSTATİSTİK
MERT CAN ENGİN İSTANBUL ÜNİV. CERRAHPAŞA TIP
SELEN KARAMAN MARMARA ÜNİV. EKONOMETRİ
NADİDE PINAR KARATAŞ İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT 
MUSTAFA İPEKDAL MARMARA ÜNİV. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK
OĞUZ ORAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİV DENİZ TEK.LERİ MÜH
BURCU COŞKUN  ULUDAĞ ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
HALİL İBRAHİM ÖZDEMİR MARMARA ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ
OZAN SAVAŞMAN YILDIZ TEKNİK ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH. 
GÜL SÖĞÜT  SAKARYA ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ÖZGE SEBAT ÖZBAY İSTANBUL ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH.
SİNEM ELMAS  İSTANBUL ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SEÇKİN ÇAĞLAR BİLKENT ÜNİV. ELEK.-ELEKTRONİK M.(BURSLU)
YAĞMUR TANIK YEDİTEPE ÜNİV. RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA (İNG)
SİNEM ÖZOĞUL İSTANBUL ÜNİV. FİZİK 
SÜMEYRA ÖZÇİMEN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
SERAY ÖNAL IŞIK ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BERK ORKUN İSA ANKARA ÜNİV. İKTİSAT
TAHA YASİN USTA BOĞAZİÇİ ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
UĞUR DEVRİM İSTANBUL ÜNİV. RADYO VE TELEVİZYON TEK.Sİ
UĞUR SOĞUKPINAR YILDIZ TEKNİK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
UMAY BENGİSU ÖDER İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. KİMYA MÜH.
ABDÜSSELAM POLAT İSTANBUL ÜNİV. ECZACILIK
ALPER SELÇUK İMREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.  İNŞAAT MÜH. 
BATUHAN İLDAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİV.  METALURJİ VE MALZEME MÜH. 
BERKAY MANİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİV DENİZ TEK.LERİ MÜH
BURAK ECE GEBZE YÜKSEK TEKN. ENST. ELEKTRONİK MÜH.
BURCU AKSOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
CANSU SITACI MARMARA ÜNİV. İŞLETME (ALMANCA)
ÇİĞDEM ASLANDAĞ İSTANBUL ÜNİV. SU ÜRÜNLERİ MÜH. 
DERYA AK BOĞAZİÇİ ÜNİV. FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
DİDEM SANSAR YILDIZ TEKNİK ÜNİV. İSTATİSTİK
ELİF ILGAZ İSTANBUL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
EMRE YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ENES GÜREN İSTANBUL ÜNİV. JEOFİZİK MÜH. 
ENES YAMAÇ MARMARA ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
ESİN GÜNGÖR BİLKENT ÜNİV. İŞLETME BİLGİ YÖN. (T. BURSLU)
FATMA GÜLSEVEN HACETTEPE ÜNİV BİLGİSAYAR MÜH
FURKAN SEZER BOĞAZİÇİ ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
GONCA ŞEHİTOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH
GÜRKAN ÖZBAL İSTANBUL ÜNİV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.Sİ
HAKAN SARAÇ BİLKENT ÜNİV. İŞLETME BİLGİ YÖN. (BURSLU)
HALİD BAHADIR ERGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. MADEN MÜH.
HALİL MERT YÜKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ
İHSAN ULUSOY MARMARA ÜNİV. HUKUK
İSMAİL GÜRSOY MARMARA ÜNİV. EKONOMETRİ
MEHMET ÇAĞRI BEZER İSTANBUL ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MEHMET OKAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜH.
MEHMET TUĞŞAT OKATAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE NUR UZUN YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
MURAT ERDEM İSTANBUL ÜNİV. MAKİNE MÜH. 
NUH KARAASLAN GEBZE YÜKSEK TEKN. ENST. BİLGİSAYAR MÜH.
OĞUZ EMRE ÖÇAL İSTANBUL TEKNİK ÜNİV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
SİNAN KAMACI İSTANBUL ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ABDULSAMET KAYA İSTANBUL ÜNİV. TARİH
KÜBRA KÜÇÜKALİ MARMARA ÜNİV. ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
OYA ELİF DALDAL HACETTEPE ÜNİV. BİYOLOJİ
HAFİZE ZEYNEP BİLİCİ İSTANBUL ÜNİV. SOSYOLOJİ
HÜMEYRA TEKER OKAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
SELİN CENGİZ OKAN ÜNİV. MİMARLIK (İNG)
YAĞIZ KAAN GÖNÜLLÜ OKAN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROĞRAMCILIĞI
EMRE KAYGUSUZ YEDİTEPE ÜNİV. TARİH (İNGİLİZCE)
BORAN BURCU IŞIK ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BÜŞRA ÇAVUŞOĞLU MALTEPE ÜNİV. PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
ARİF ŞAHİN MALTEPE ÜNİV. PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE)
OSMAN ZEKİ KUTANOĞLU MALTEPE ÜNİV. ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ
GÜLESU AKTAŞ İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. FİZYOTEPERAPİ VE REHABİLİTASYON (İNG)
GAMZENUR KURT SAKARYA ÜNİV. İLAHİYAT
BEYZA AYDOĞMUŞ SAKARYA ÜNİV. MATEMATİK
GÜLİZAR PEKDOĞAN GAZİ ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
SÜMEYYE SULTAN DİLEK ATATÜRK ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRT.
FATMANUR KELEŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. SOSYOLOJİ
HATİCE KILINÇ ADNAN MENDERES ÜNİV. GİYİM TASARIM
ZÜBEYDE KAYA AFYON KOCATEPE ÜNİV. MODA TASARIMI
TUĞÇE ATİLLA AFYON KOCATEPE ÜNİV. MODA TASARIMI
ERHAN BAYRAKTAR AKDENİZ ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
NAZAN KILIÇ AKDENİZ ÜNİV. BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
YUSUF CAN DİLEK AKDENİZ ÜNİV. DIŞ TİCARET
BERK İPSA ANADOLU ÜNİV. LOJİSTİK
İSHAK EMİR ŞİŞMAN ANADOLU ÜNİV. İÇ MİMARLIK
NESLİHAN ÇUBUKCUOĞLU ANADOLU ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SENA DİNGİZ ANADOLU ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
SERDAR ERGÜRBÜZ BEYKOZ LOJİSTİK ÜNİV. BİLİŞİM
HİLAL DİLARA YENTUR BİLGİ ÜNİV. EDEBİYAT
TUĞÇE CARBAŞ  MARMARA ÜNİV. SİGORTACILIK
CEM BUDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYNUR YILMAZ CELAL BAYAR ÜNİV. ULUSLARASI TİCARET
DERYA DESTEBAŞI CUMHURİYET ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
ELİF SİMGE ÖKTEN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. İNŞAAT TEK.
GÖKHAN DİBEK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
GÜLÇERİ KEPENEK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. MODA TASARIMI
HATİCE IRMAK ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. TEKSTİL MÜHENDİSLİĞİ
SEVİL AĞIR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. GİYİM ÜRETİM
MEHMET KAAN TEMİZ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. ULUSLARASI TİCARET
NAZLICAN KAÇMAZ DOĞUŞ ÜNİV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
BUKET CANPOLAT DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  EKONOMETRİ
MERT ÖZ DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  HEMŞİRELİK
FERİDE GÜLBAHAR DUMLUPINAR ÜNİV. MODA TASARIMI
GİZEM GÜNEY DUMLUPINAR ÜNİV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
MELİSA AKKUŞ DUMLUPINAR ÜNİV. DIŞ TİCARET
SERKAN HAKVAR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. DIŞ TİCARET
ECE AYDOĞMUŞ İSTANBUL TİCARET ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER
FATİH AÇIKGÖZ İSTANBUL TİCARET ÜNİV. GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
AHSEN ÜZÜMCÜ İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
DİLEK DOĞAN İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
BURÇİN SARAK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. İKTİSAT
CAHİDE ABLAY MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. TURİZM ANİMASYONU
MEHMET ZEKİ ABLAY MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. İNŞAAT TEK.Sİ
HARUN KIVANÇ İSTANBUL ÜNİV. ADALET
ORHAN KELEŞ İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRONİK TEK.Sİ
SALİM ÖNCEL YILMAZ İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME TEK.Sİ
ELİF OK NAMIK KEMAL ÜNİV. BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
MUTLU ERGEÇ NAMIK KEMAL ÜNİV. BİLGİSAYAR PROĞRAMCILIĞI
OKAN TARIM NAMIK KEMAL ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
GÜLŞAH EYNUR KADİR HAS ÜNİV. SERMAYE PİY. DNTM VE DERECELENDİRME
ABDUL GÜNEY KARABÜK ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK ÇAM KARABÜK ÜNİV. İKTİSAT
ÖZGE TÜZÜN NAMIK KEMAL ÜNİV. BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
GÜLER DUMAN ATATÜRK ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN KÖSE NİŞANTASI ÜNİV. PERFÜZYON TEKNİKLERİ
UĞUR GÜNDAĞ ATILIM ÜNİV. UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK (İNGİLİZCE)
AHMET FURKAN BAKİ AYDIN ÜNİV. UÇAK TEK.LERİ
FURKAN KIRAN BAHÇEŞEHİR ÜNİV. İŞLETME (İNGİLİZCE)
ÇAĞLANUR YILDIZ BARTIN ÜNİV. İKTİSAT
FATMA HANDE MUTLU BEYKENT ÜNİV. MODA TASARIMI
İSMAİL FURKAN ÖZKAYA BEYKENT ÜNİV. RADYO TELEVİZYON
KAAN BAYRAM BEYKENT ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KAAN DAŞÇI BEYKENT ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SERHAT SAKMAN BEYKENT ÜNİV. SİNEMA TELEVİZYON
HAYDAR YILDIRIM BEYKOZ LOJİSTİK MYO. LOJİSTİK (İNGİLİZCE)
NUR ELÇİN AYTEMUR DUMLUPINAR ÜNİV. DIŞ TİCARET
GAMZE ŞAHİN EGE ÜNİV. SANAT TARİHİ
MERT BÜYÜKKÜRKÇÜ ERCİYES ÜNİV. İKTİSAT
KAZIM ANIL KORKMAZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. RUS DİLİ VE EDEBİYATI
SEREN TEKİN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ALİ ŞAHİN ÖZEN GAZİ ÜNİV. ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
MERVE ÖZDEN NİŞANTAŞI ÜNİV. MODA TASARIMI
DOĞUKAN ŞAHİN GEDİK ÜNİV. DIŞ TİCARET
CANSU SUNGUN GEDİZ ÜNİV. MİMARLIK (İNG)
ÖZGE ÖZER GELİŞİM ÜNİV. ÇOCUK GELİŞİMİ
ALPEREN ATALAY OKAN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROĞRAMCILIĞI
DUYGU EYLÜL ERBİL OKAN ÜNİV. GRAFİK TASARIM
ECEM SANDIKÇI OKAN ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
KÜBRA ÇELİK İSTANBUL AREL ÜNİV. MUHASEBE BİLGİ İŞLETMELERİ
DUYGU AKSOY İSTANBUL AYDIN ÜNİV. GAZETECİLİK
GÜRKAN UZUNER İSTANBUL AYDIN ÜNİV. GIDA KALİTE KONTROLÜ VE ANALİZİ
MEHTAP GAMZE CANSIZ İSTANBUL AYDIN ÜNİV. SOSYOLOJİ
KÜBRA BAŞARAN İSTANBUL BİLİM ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
ALKIN IŞILDAK MARMARA ÜNİV. BANKACILIK
EBRU AKYÜREK KARABÜK ÜNİV. ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA
SEFA ARSLAN KARABÜK ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
BANU ŞENOL KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. TARİH
ZEYNEP DERYA ATAK KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
BARIŞ UYSAL KASTAMONU ÜNİV.  BİLGİSAYAR PROĞRAMCILIĞI
EMRE HANCI KASTAMONU ÜNİV. BİLGSAYAR PROĞRAMCILIĞI
SIRMA KARACA KIRIKKALE ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
BETÜL ŞAHİNGÖZ KIRIKKALE ÜNİV. İŞLETME
TUNCAY DOYDUK KIRIKKALE ÜNİV. SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
BURAK KÜMBÜ KOCAELİ ÜNİV. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
DİLEK UĞURELLİ KOCAELİ ÜNİV. TEKSTİL TEK.LERİ
EDA HACIHALİLOĞLU KOCAELİ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ELİF GİRGİN KOCAELİ ÜNİV. TARİH
İSMAİL YILDIRIM KOCAELİ ÜNİV. METALURİ MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA ÇOLAK KOCAELİ ÜNİV. GIDA TEK.Sİ
MELTEM BEDİR KOCAELİ ÜNİV. SPOR AKADEMİSİ
MERVE GÜLER KOCAELİ ÜNİV. TEKSİL TEK.Sİ
SELAMET ÇAKIR KOCAELİ ÜNİV. İŞLETME
SERHAT SEVİNÇ KOCAELİ ÜNİV. DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ
SERRA ÖZCAN KOCAELİ ÜNİV. İKTİSAT
AYŞEGÜL KOCAMAN SAKARYA ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM İNAN SAKARYA ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
DENİZ SONA SAKARYA ÜNİV. TEKSTİL TEK.LERİ
ENES AYDIN  SAKARYA ÜNİV. MAKİNE 
YEŞİM DOĞAN OKAN ÜNİV. DIŞ TİCARET (İNGİLİZCE)
GİRAY KOCA SAKARYA ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MELİKE BÖLÜKBAŞ SAKARYA ÜNİV. TEKSTİL TASARIM
MUSTAFA AYDIN SAKARYA ÜNİV. İNŞAAT TEK.Sİ
RECEP ÖZDEMİR SAKARYA ÜNİV. MEKATRONİK
EBRU DOĞAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
AHMET MUTLU TRAKYA ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
AYŞE ALABAY TRAKYA ÜNİV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
MURAT KALKAN TRAKYA ÜNİV. MALİYE
HASAN CAN ŞEKER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
DENİZ YALTIRAKLI UŞAK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
PINAR SAKLAV RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. MUHASEBE
ÖZLEM TÜZÜN YALOVA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
SEÇİL ŞEKER YALOVA ÜNİV. TEKSTİL
DEMET DİZLEK YEDİTEPE ÜNİV. İŞLETME (İNGİLİZCE)
ZÜLAL TUĞBA KILIÇ YENİ YÜZYIL ÜNİV. TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ
ESRA KÜÇÜKDERE ADNAN MENDERES ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
HAMİ ŞANLIER ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİV. LOJİSTİK
YETER ÇETİN KOCAELİ ÜNİV. İNŞAAT TEK.Sİ
ZEYNEP AYDEMİR KOCAELİ ÜNİV. İŞLETME
İBRAHİM İNAN KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİV. MOBİLYA DEKORASYON
ARDA DÖLÜK MALTEPE ÜNİV. SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ
EDA YALÇINKAYA MALTEPE ÜNİV. RADYO VE TELEVİZYON PROĞRAMCILIĞI
ELÇİN YARLI MALTEPE ÜNİV. PSİKOLOJİ
GİZEM BOZKURT MALTEPE ÜNİV. RADYO VE TELEVİZYON PROĞRAMCILIĞI
MERVE BİNİCİ MALTEPE ÜNİV. PSİKOLOJİ
RUMEYSA UYGUN MALTEPE ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
SÜLEYMAN BOLLUK MALTEPE ÜNİV. BİLGİSAYAR PROĞRAMCILIĞI
TUĞÇE GAMZE BAYINDIR MALTEPE ÜNİV. RADYO TELEVİZYON
VOLKAN DENİZTÜRK MALTEPE ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
DUYGU ERGÜN MARMARA ÜNİV. MUHASEBE
ERAY ŞİMŞEK MARMARA ÜNİV. BİYOMEDİKAL 
KÜBRA YILMAZ MARMARA ÜNİV. SERMAYE PİY. DNTM VE DERECELENDİRME
MEHMET OĞUZHAN ÇAKAR MARMARA ÜNİV. TURİZM VE OTELCİLİK
MAHMUT DEMİRCİ SAKARYA ÜNİV. TARİH
AZİZE ADALET ÖREN MARMARA ÜNİV. SİGORTACILIK
EMRE ARABACI MARMARA ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME TEK.Sİ
HASAN BOZANOĞLU MARMARA ÜNİV. İKTİSAT
SUHENDAN GÜKRER İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT 
UMUT ÖZTÜRK BİLKENT ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜH. (BURSLU)
YİĞİT KORAY BABAL MARMARA ÜNİV. BİYOLOJİ
ZEYNEP KARAALİOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİV. FİZİK
ZEYNEP URAL İSTANBUL ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AHMET MAHMUT KORKMAZ İSTANBUL ÜNİV. ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
AHMET TARIK YAĞCI İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
AHMET YILDIZ MARMARA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
AHSEN ÜZÜMCÜ YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  İKTİSAT
ANIL ORHAN İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ARZU TÜZÜN İSTANBUL ÜNİV. İŞLETME
AYLİN POLAT İSTANBUL ÜNİV. VETERİNER FAKÜLTESİ
BEGÜM GİLGÖR ORTADOĞU TEKNİK ÜNİV. SOSYOLOJİ
GÜLÇİN TUNÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MAKİNE 
GÜLTEN SOLMAZ İSTANBUL ÜNİV. İŞLETME
İLKNUR ONAR MARMARA ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
KEMAL EFE SAYIN MARMARA ÜNİV. HUKUK
KÜBRA KAYA İSTANBUL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
KÜBRA KAYA YILDIZ TEKNİK ÜNİV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
MERVE HOŞOĞLU İSTANBUL ÜNİV. TARİH
NAİLE YAKUT YILDIZ TEKNİK ÜNİV. FİZİK
ÖZGÜR ÖZGENÇ MARMARA ÜNİV. HUKUK
RÜYA ALTAY İSTANBUL ÜNİV. GAZETECİLİK
SEDA CANAN ÇINAR İSTANBUL ÜNİV. İKTİSAT
TUĞÇE İŞCAN İSTANBUL ÜNİV. BİYOLOJİ
UĞURCAN BAYIK İSTANBUL ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞR. TEK. ÖĞRT.
VOLKAN ÖZLÜTÜRK MARMARA ÜNİV. SERMAYE PİYASASI
ABDULKERİM LETİFOĞLU SELÇUK ÜNİV. RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON 
AFFAN ŞABANOĞLU ULUDAĞ ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ 
AHMET ÇELİK KARADENİZ TEKNİK ÜNİV.  JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
AHMET GENÇ SELÇUK ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AHMET KARAHAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ 
ALATTİN CEM ÖZDEMİR MİMAR SİNAN ÜNİV.  TARİH
ALİ FETHİ GÜLER GİRESUN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
ALİ UĞUR KARAKUŞ KOCAELİ ÜNİV.  REKLAMCILIK 
ANIL AKBULUT MARMARA ÜNİV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME ÖĞRT. 
ARDA GÜZELKENT KOCAELİ ÜNİV. RADYO, TELEVİZYON VE SİNEMA
ASLINUR ERMURAT DOĞUŞ ÜNİV.  ENDÜSTRİ MÜH. (TÜRKÇE) 
AYGÜL YOLDAŞ MARMARA ÜNİV.  SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE)
AYKUT BENLİ AFYON KOCATEPE ÜNİV. OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
BAHACAN ACAR MARMARA ÜNİV.  SPOR YÖNETİCİLİĞİ
BATUHAN ALPARSLAN HALİÇ ÜNİV. ANTRENÖRLÜK (%100 BURSLU)
BEKİR ONUR IŞIK KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ORMAN MÜHENDİSLİĞİ 
BENGİSU GÖKKAYA MARMARA ÜNİV. BİYOLOJİ 
BENGİSU KARAMANLI KOCAELİ ÜNİV.  FİZİK 
BERFU ARDAĞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
BERK ÖZTÜRK KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERRA KÖFTER ANKARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
BİRHAN SÖNMEZ KOCAELİ ÜNİV.  İKTİSAT 
BORA ÖZTÜRK KADİR HAS ÜNİV. YÖNETİM BİL. SİST. (T. BURSLU)
BUĞRA ARIYAN KOCAELİ ÜNİV. İKTİSAT
BURAK YILMAZ KOCAELİ ÜNİV.  İKTİSAT 
BÜŞRA ÇAKMAK ULUDAĞ ÜNİV. SOSYOLOJİ
CAHİDE KAYA TRAKYA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CAN GÜRLER SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. 
CAN İRİKÖK KOCAELİ ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
CANTÜRK TİMUR SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
ÇAĞLA ÇOKAYDIN KOCAELİ ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
DAMLA YURT KOCAELİ ÜNİV. KİMYA 
DERYA ASLANTAŞ KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ÇALIŞMA EKO. VE END. İLİŞK. 
DERYA GÖZEYİK MİMAR SİNAN ÜNİV.. SANAT TARİHİ
DİLA MUTLUER YEDİTEPE ÜNİV. ULUSLARARASI FİNANS
DİLEK ÜNLÜ HARRAN ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN ALKAN MİMAR SİNAN ÜNİV..  TARİH 
DUYGU BULUT ANKARA ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 
ECEM KILOĞLU İSTANBUL AYDIN ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞR.T TEKN. ÖĞRT. (TAM BURSLU)
ECEM KILOĞLU MALTEPE ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
EGEMEN ŞEHİTOĞLU GEBZE YÜKSEK TEK.ENS. MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSLİĞİ
EKREM İŞCAN SELÇUK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ELİF ECE URLU SAKARYA ÜNİV. SANAT TARİHİ
EMİNE ASLAN KIRKLARELİ ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
EMİNE SITAR GAZİ ÜNİV.  ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ÖĞRT. 
EMİRHAN KOLCU DUMLUPINAR ÜNİV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ 
EMRE IŞIK GAZİ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
EMRE MERTCAN MARMARA ÜNİV. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME ÖĞRT. 
ENDER ÖZDÜNDAR DOĞUŞ ÜNİV.  İLETİŞİM BİLİMLERİ (%50 BURSLU) 
ERDAL ÇAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER (BURSLU) 
ERDİ ÇAMUR MİMAR SİNAN ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ESRA KIRLI ANADOLU ÜNİV. ECZACILIK
FAHRİ YÜCE ONDOKUZ MAYIS ÜNİV.  FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
FATİH BIYIK EGE ÜNİV. İKTİSAT
FATİH ÇAPKIN ANADOLU ÜNİV. TARİH
FATİH KENT YEDİTEPE ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
FATİH TOK MARMARA ÜNİV. ECZACILIK
FİGEN AKDULUN KOCAELİ ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
G. PINAR AYBİKE ÖNSAL KOCAELİ ÜNİV.  ELEKTRONİK ÖĞRT. 
GİZAY KOCA ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. MALİYE
GİZEM GÜNEY ANKARA ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
GİZEM UYGUR KOCAELİ ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
GÖKÇE CANSU SARI KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSEL YILDIRIM KOCAELİ ÜNİV. REKLAMCILIK
GÖKSU ŞEREFLİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. EKONOMETRİ 
GÖRKEM KARAÇIBIK SAKARYA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
GÖZDE DİLEK BAYKAN MARMARA ÜNİV. BİYOLOJİ 
GÖZDE ERDOĞAN ANADOLU ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
GÜLÇİN BOZKURT SAKARYA ÜNİV. MÜH. VE DOĞA BİL. PROG. (BAŞ. BURSU) 
GÜLŞAH ATEŞYAK ULUDAĞ ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
GÜRKAN YILDIRIM MALTEPE ÜNİV. LOJİSTİK (TAM BURSLU)
HANDAN KARADENİZ MARMARA ÜNİV. TALAŞLI ÜRETİM ÖĞRT. 
HİLAL PEKTÜRK SAKARYA ÜNİV. HEMŞİRELİK 
HURŞİT KUMCU SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞRT. TEKN. ÖĞRT.
HÜLYA ARAZ KOCAELİ ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
HÜSEYİN SERT EGE ÜNİV.  REKLAMCILIK
İDRİS GÜRSOY ANKARA ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRT. (İNGİLİZCE)
İLYAS CAN ESMER EGE ÜNİV. TARİH
İSMAHAN ÖNER TRAKYA ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞRT. TEKN. ÖĞRT.
KAAN ERHAN KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
KADER SAKA KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. İKTİSAT
KADİR GÖÇERİ KOCAELİ ÜNİV. İKTİSAT 
KEREM BAŞTOKLU MALTEPE ÜNİV.  HUKUK FAKÜLTESİ
KUBİLAY HAN YILDIZ HACETTEPE ÜNİV. FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI
KUBİLAY UYHAN KOCAELİ ÜNİV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
KÜBRA CIKIT KOCAELİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
KÜBRA YURTCU EGE ÜNİV.  BİYOLOJİ 
LÜTFÜ YÜKSEL  ANKARA ÜNİV. ECZACILIK
MAHMUT ŞEN ANADOLU ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
MEHMET DORUK SAKARYA ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MELİS ADATEPE EGE ÜNİV.  BİYOLOJİ 
MELİS ERTUNÇ TRAKYA ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
MERAL ERASLAN BALIKESİR ÜNİV.  KAMU YÖNETİMİ 
MERVE GÜL ÖZCAN PAMUKKALE ÜNİV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
MERVE KOPERLER MARMARA ÜNİV. SİNEMA VE TELEVİZYON 
MERVE PELİN SEVİNÇ BEYKENT ÜNİV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
MİNE ERGÜN KOCAELİ ÜNİV. EBELİK
MUHAMMET EDİP DEĞİRMENCİ SAKARYA ÜNİV. İNŞAAT MÜH. 
MUHAMMET EMRAH BAŞKAN YALOVA ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG.)
MURAT ARSLAN GAZİ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 
MURAT BOZKURT OKAN ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MUSTAFA ALANKO KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. MATEMATİK
MUSTAFA DÜLGER KOCAELİ ÜNİV. ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KELEŞ GÜLHANE ASKERİ TIP AKA. TIP FAKÜLTESİ
NACİ ARSLAN ATATÜRK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
NAZLI KUBALAS SAKARYA ÜNİV. MÜH. VE DOĞA BİLİMLERİ PROG.
NURGÜL ÖZKAYA HACETTEPE ÜNİV.  MATEMATİK 
NURGÜL ÖZKAYA HACETTEPE ÜNİV.  MATEMATİK 
NURSEV AKAR GAZİ ÜNİV. TARİH 
OĞUL KAAN MERT GİRNE AMERİKAN ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (TAM BURSLU)
OĞUZHAN ÇELİK MARMARA ÜNİV. İŞLETME (İNGİLİZCE)
OLGUN BURAK MURTEZA ANKARA ÜNİV. TARİH
ONUR ŞİMŞEK CUMHURİYET ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN GELMEDİ ÖZYEĞİN ÜNİV. PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ORKUN SAPAZ YEDİTEPE ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ (DESTEK BURSLU)
OSMAN KARADENİZ OKAN ÜNİV. ULUSLARARASI LOJİSTİK (TAM BURSLU)
OZAN SAVAŞ YALOVA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE END. İLİŞKİLERİ
ÖMER SATI YALOVA ÜNİV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGE BOSTANCI EGE ÜNİV.  BİYOLOJİ 
PELİN GÜL KORKUT İSTANBUL AREL ÜNİV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE)
PINAR KARA MARMARA ÜNİV. ANESTEZİ
RAMAZAN EVRAN PAMUKKALE ÜNİV.  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
RESUL DOĞAR HACETTEPE ÜNİV. SOSYAL HİZMET
SABRİ TURAN SİPAHİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. İKTİSAT 
SAMET İLİKÇİ DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  EKONOMETRİ 
SAMET ÖZCAN GALATASARAY ÜNİV. GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME
SAMET UÇARKUŞ MARMARA ÜNİV. İŞLETME (İNGİLİZCE)
SAMET UÇARKUŞ SAKARYA ÜNİV. JEOFİZİK MÜH. 
SEDA GÖKDEMİR ANADOLU ÜNİV. BASIN VE YAYIN
SELİM DEMİR SAKARYA ÜNİV. TARİH
SEMA BOSTANCI ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV.  ÇALIŞMA EKO. VE END. İLİŞK. 
SEMA YOLDAŞ SAKARYA ÜNİV. MÜH. VE DOĞA BİLİMLERİ PROG.
SENA AKTÜRK KOCAELİ ÜNİV. İNŞAAT TEK.Sİ
SERDAR UZUN ULUDAĞ ÜNİV. ÇALIŞMA EKO. VE END. İLİŞK. 
SERVET TORĞUT GÜLHANE ASKERİ TIP AKA. ASKERİ TIP FAKÜLTESİ
SEVİL ÇELEBİ OKAN ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜH. (BURSLU)
SİMGE ÇETİNKAYA MARMARA ÜNİV.  ÇALIŞMA EKO. VE END. İLİŞKİLERİ
SONGÜL GÖLYERİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ 
SULTAN GÖKMEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT. 
ŞEHRİ KÖSEOĞLU ULUDAĞ ÜNİV. ÇALIŞMA EKO. VE END. İLİŞK. 
ŞEYDA AKTAŞ KOCAELİ ÜNİV. FİZİK
ŞÜKRÜ ÇİÇEK KOCAELİ ÜNİV. İÇ MİMARLIK
TARIK TARHAN KOCAELİ ÜNİV. REKLAMCILIK
TUĞBA YILDIZ MARMARA ÜNİV. MALİYE 
TUĞÇE ERDOĞAN KOCAELİ ÜNİV. TARİH
TUĞKAN BAŞ OKAN ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
UĞUR ÖZSEMİZ MARMARA ÜNİV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.Sİ
UTKU DOĞAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER (BURSLU) 
ÜMRAN ÇİMEN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ 
YAPRAK KILIÇ EGE ÜNİV.  PSİKOLOJİ 
YASEMİN OKCEBE KOCAELİ ÜNİV. GAZETECİLİK
YAŞAR YAKUT SAKARYA ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
YELİZ KONAK YEDİTEPE ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
YELİZ KOTİL GEBZE YÜKSEK TEKN. ENST. MATEMATİK
YİĞİT AYHAN MARMARA ÜNİV. KİMYA MÜH. 
YÜKSEL KARAMAN GAZİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRT.
ZEKİ GÜMÜŞ MARMARA ÜNİV. ELEKTRİK ÖĞRT. 
EZGİ KILINÇ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ
RECEP KEKLİK ERCİYES ÜNİV.  BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ASİYE ARAZ SAKARYA ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
RÜMEYSA YAZICI FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİV.  TARİH (TAM BURSLU)
MUTLU OĞUZHAN ÖZTÜRK İSTANBUL BİLGİ ÜNİV. SİNEMA VE TELEVİZYON (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
BİRKAN AKKAYA OKAN ÜNİV. GASTRONOMİ
GİZEM ÇOLAK TRAKYA ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ)
SEDA ŞAHİNLER TRAKYA ÜNİV. TARİH (İÖ)
ESRA GENÇAĞ YEDİTEPE ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)
NİYAZİ CAN GÜL YEDİTEPE ÜNİV. TARİH (%50 BURSLU)
AYŞE AYDEMİR ATATÜRK ÜNİV.  EKONOMETRİ
FATİH YUMAK CUMHURİYET ÜNİV.  YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
BERNA BAYDİL FATİH ÜNİV.  PSİKOLOJİ
BATUHAN KAMADAN GEBZE YÜKSEK TEK.ENS. İŞLETME
İLGİ EREN İSTANBUL AREL ÜNİV. ÇOCUK GELİŞİMİ
BAYRAM KARAOĞLAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İÖ)
PINAR KARAKOÇ TRAKYA ÜNİV.  EKONOMETRİ
TUĞBA GÜVEN YALOVA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ)
FATMA NUR METE FIRAT ÜNİV.  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BETÜL ÇELEBİ DUMLUPINAR ÜNİV.  HEMŞİRELİK
GİZEM YAMAN İNÖNÜ ÜNİV.  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
EBRU TOSUN İSTANBUL AREL ÜNİV. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MUSTAFA UZAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.) (İÖ)
ÖZGE CANSIN ELYAĞUTU İSTANBUL AYDIN ÜNİV. GIDA TEK.Sİ (İÖ) (TAM BURSLU)
YASİN FİRİDİN DUMLUPINAR ÜNİV. TARİH
SEMA SÖZEN BAHÇEŞEHİR ÜNİV.  SOSYOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
BÜŞRA AFYONCU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. SOSYOLOJİ
İREM AYLİN YALÇIN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. EKONOMETRİ
HALE NUR GÜNAY FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (TAM BURSLU)
EDA TURAN BEYKENT ÜNİV. SOSYOLOJİ (%50 BURSLU)
HAMZA KARADELİ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
MEHMET FATİH YILMAZ İSTANBUL AREL ÜNİV. İŞLETME (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
MESUT AŞKIN BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİV. MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
EBUBEKİR AYCİBİN DÜZCE ÜNİV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
SEMİH KÖMÜRCÜ KARABÜK ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
OZAN SEZGİN KARABÜK ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.) (İÖ)
MUHAMMET GÖLLERLİ GAZİOSMANPAŞA ÜNİV.  TARİH (İÖ)
SEYİT MUHAMMED HAN YILDIZ HARRAN ÜNİV.  TARİH (İÖ)
HİDAYET TÜRKAN CUMHURİYET ÜNİV.  SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ELİF ŞEBER BÜLENT ECEVİT ÜNİV.  İŞLETME (İÖ)
HASAN ÇETİNKAYA DÜZCE ÜNİV. İŞLETME
RABİA TATLIPINAR HİTİT ÜNİV.  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET ÖZTÜRK BÜLENT ECEVİT ÜNİV.  ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
MERT DEMİRKOL DOĞUŞ ÜNİV.   ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
AYGÜL AKBULUT DÜZCE ÜNİV. İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
OZAN AYKUT TAN DÜZCE ÜNİV. İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (M.T.O.K.)
SELAHATTİN ERBAŞ BÜLENT ECEVİT ÜNİV.   ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
ORHAN BAŞER DÜZCE ÜNİV. PEYZAJ MİMARLIĞI
DOĞUKAN BOZ FIRAT ÜNİV. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
ÇİĞDEM İLKNUR ZİREK GÜMÜŞHANE ÜNİV. SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
ABDULBARİ ATMACA KAFKAS ÜNİV.  SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
SELAHATTİN CAN ARAT AHİ EVRAN ÜNİV.  İKTİSAT
EMRAH ŞAHİN AYDIN ÜNİV. AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
HARUN KELKİT GEDİK ÜNİV.   ULUSLARARASI TİCARET (%25 BURSLU)
BURAK ŞİMŞEK BAHÇEŞEHİR ÜNİV.   YENİ MEDYA (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SEÇİL EDA KARBO BAHÇEŞEHİR ÜNİV.   REKLAMCILIK (İNGİLİZCE) (TAM BURSLU)
ÖZLEM POLAT BALIKESİR ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK (İÖ)
NAZLI KIZILCAN GEDİK ÜNİV.   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (TAM BURSLU)
SEREN AŞCI NİŞANTAŞI ÜNİV.   RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)
TUĞBA AYDOĞAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV.  DIŞ TİCARET (İÖ)
MÜGE YÜKSEL TRAKYA ÜNİV.  BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
KİBAR YILDIZ AMASYA ÜNİV. PAZARLAMA
MUHAMMED KARABACAK DÜZCE ÜNİV. DIŞ TİCARET
OSMAN MUHAMMED BALCIOĞLU KOCAELİ ÜNİV. BOYA TEK.Sİ
NURULLAH EMNACAR ADNAN MENDERES ÜNİV. ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN (İÖ)
M.AYKUT ASLAN BEYKOZ LOJİSTİK MYO   LOJİSTİK (İÖ) (%50 BURSLU)
TURGAY TAŞKIN BİTLİS EREN ÜNİV. LABORATUVAR TEK.Sİ (İÖ)
SEYFEDDİN ÖZKARLIKLI HALİÇ ÜNİV.   TURİZM İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
MERT KORKMAZ İSTANBUL AYDIN ÜNİV. LOJİSTİK (İÖ)
İSMAİL SEVERCAN ANADOLU ÜNİV.   SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)
METİN ABAY ANADOLU ÜNİV.   TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM)
EZGİ ÇAYLAK ATATÜRK ÜNİV.  SOSYAL HİZMET (AÇIKÖĞRETİM)
SENA LÜTFİYE ÇOMAK İSTANBUL KAVRAM MYO HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (İÖ) (%50 BURSLU)
TUĞÇE DEMİRER KIRKLARELİ ÜNİV. DIŞ TİCARET
ORHAN ERGÜL SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
HAKAN ÖZKAN TRAKYA ÜNİV. İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
TAYFUN ORHAN EGE ÜNİV.  ELEKTRONİK TEK.Sİ (İÖ)
ATAKAN YURT İSTANBUL ÜNİV. BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.Sİ
ONUR AKGÜN KOCAELİ ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME TEK.Sİ
KEREM KORUK MERSİN ÜNİV. İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
ŞEYMA TATLI NAMIK KEMAL ÜNİV.  MAKİNE, RESİM VE KONSTRÜKSİYON (İÖ)
MAHMUT RIFAT TUNCER RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
AYLİN HAMUR ANADOLU ÜNİV.   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
İREM RÜYA GÜNDOĞDULAR ANADOLU ÜNİV.   HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)
SİMAY YAZICI ANADOLU ÜNİV.   ULUSLARARASI İLİŞKİLER (AÇIKÖĞRETİM)
ATİYE ALTUN BALIKESİR ÜNİV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ)
İLKAY GÜNEŞ İSTANBUL ÜNİV. RADYO VE TELEVİZYON TEK.Sİ
SELİN ALBAYRAK KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
YİĞİTCAN KİLLİK KOCAELİ ÜNİV. MEKATRONİK
BURCU METE MALTEPE ÜNİV.   RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)
SEVİLAY KAYAHAN ANADOLU ÜNİV.   KAMU YÖNETİMİ (AÇIKÖĞRETİM)
DENİZ SAPKA BALIKESİR ÜNİV. DIŞ TİCARET (İÖ)
ÖZGÜR KOÇ BALIKESİR ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
EBRU DURU ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
DENİZ YILDIZ DUMLUPINAR ÜNİV.  LOJİSTİK
ORÇİN İPEK KIR GEDİK ÜNİV.   GRAFİK TASARIMI (%50 BURSLU)
NURCAN MERAL İSTANBUL GELİŞİM ÜNİV. SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (%50 BURSLU)
MUSA OĞUZHAN KARAGÜLLE KIRKLARELİ ÜNİV. DIŞ TİCARET
YİĞİT ÇİFTTAŞ KIRKLARELİ ÜNİV. TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ
CANSU GÜMÜŞ OKAN ÜNİV.   SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ
EBRU UÇAR BEYKENT ÜNİV.   ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK (%50 BURSLU)
ABDULKADİR AYCİBİN İZMİR EKONOMİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
HİLAL YAŞAROĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
YONCA KANDİŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİV.   MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
ESRA BAYRI ANADOLU ÜNİV.   İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
HAVVA TURAN BEYKENT ÜNİV.   BANKACILIK VE FİNANS
MERİÇ VERDİ BEYKOZ LOJİSTİK MYO LOJİSTİK (İÖ) (%50 BURSLU)
SEDA BONCUKÇU MARMARA ÜNİV.   TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İÖ)
BERFİN ARSLAN NAMIK KEMAL ÜNİV.  MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
SUZAN EMEKSİZ ANADOLU ÜNİV.   TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (AÇIKÖĞRETİM)
BAYRAM ÖZER MERSİN ÜNİV. İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ
BESTE HERGÜL MUSTAFA KEMAL ÜNİV.  BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK.LERİ ÖĞRETMENLİĞİ 
BETÜL AKIN İSTANBUL AYDIN ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
BURCU AYDOĞMUŞ YEDİTEPE ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI (%50 BURSLU)
BURCU OKÇU SAKARYA ÜNİV. BİYOLOJİ
BURÇİN CELEP MARMARA ÜNİV.  İKTİSAT 
BÜŞRA ÇAKMAK ANADOLU ÜNİV.  FELSEFE 
DERYA DEMİRKAPI BİLECİK ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ 
DOĞUKAN SAMET ER ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
ECEM NUR EROĞLU MALTEPE ÜNİV.  MİMARLIK (İNGİLİZCE) (%25 BURSLU)
EMİNE KOYUN İSTANBUL ÜNİV. SOSYOLOJİ
EMRAH FETTAHOĞLU ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. İŞLETME
ERDEM AKTÜRK ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 
ERDEM FİLİZ KADİR HAS ÜNİV.  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%50 BURSLU)
ESRA ÜNAL SAKARYA ÜNİV. SOSYOLOJİ 
FIRAT ÇAKIR İSTANBUL ÜNİV. ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
FUNDA ALTAN KOCAELİ ÜNİV. KİMYA 
GÖKÇE ÇALIŞKAN DOKUZ EYLÜL ÜNİV.  KİMYA
H. SELİN BALTA EGE ÜNİV.  KİMYA 
HAKAN CELAL KARABULUT MARMARA ÜNİV.  SPOR YÖNETİCİLİĞİ
HANDE TÜRKÖZÜ ANADOLU ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
HASAN EMRE ÇELEBİ DOĞUŞ ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
HATİCE YILDIZ SAKARYA ÜNİV. MALİYE
HİLAL DÖKMEN IŞIK ÜNİV.  İŞLETME (İNGİLİZCE)
HUZEYFE GÖKGÖZ KOCAELİ ÜNİVERTSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
HÜSEYİN ERSEL GÜL OKAN ÜNİV.  MİMARLIK (İNGİLİZCE)
HÜSEYİN OĞULCAN GÜLLER YALOVA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
İBRAHİM YILDIRIM DUMLUPINAR ÜNİV.  TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
JİYAN DİNÇ ANADOLU ÜNİV.  SOSYOLOJİ 
KERİM YURTSEVER HALİÇ ÜNİV.  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (%25 BURSLU)
KORAY ÜLKÜ ORDU ÜNİV. GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME
KÜBRA DERİN ANADOLU ÜNİV.  TARİH 
MAHMUT SAFA ÖZTÜRK ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ (% 50 BURSLU)
MELİKE CAN YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  MÜTERCİM-TERCÜMANLIK
MELİSA TAN GEBZE YÜKSEK TEK.ENS. FİZİK
MELTEM BAKACAK ANADOLU ÜNİV.  İSTATİSTİK
MELTEM TÜYSÜZ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ 
MERT ERGÜN KOCAELİ ÜNİV. KİMYA 
MERT KORKMAZ ANADOLU ÜNİV.  SOSYOLOJİ 
MERVE AKKUŞ ANADOLU ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 
MERVE FINDIKLI SAKARYA ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
MERVE HURŞİT ANADOLU ÜNİV.  SOSYOLOJİ 
MERVE TAŞDELEN İSTANBUL ÜNİV. MALİYE (UZAKTAN EĞİTİM)
MERYEM CEVAHİROĞLU TRAKYA ÜNİV.  ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
METİN KÖKYAR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  MİMARLIK
MİRAÇ GANİ UYGUR ANADOLU ÜNİV.  İŞLETME (İNGİLİZCE)
MUHAMMET YILMAZ HAKKARİ ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK.LERİ ÖĞRETMENLİĞİ
MURAT YÜRÜK İSTANBUL AREL ÜNİV. PSİKOLOJİ (TAM BURSLU)
NAĞME YILDIZ KOCAELİ ÜNİV. EBELİK
NEHİR BAĞLAYİCİ ERCİYES ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ 
NİHAT CEVAHİROĞLU YALOVA ÜNİV. SU ÜRÜNLERİ
NURDAN YILDIZ ANADOLU ÜNİV. MALİYE
OĞUZ ÖZTÜRK MALTEPE ÜNİV.  SOSYAL HİZMET (%25 BURSLU)
OĞUZHAN ÇEVİK KOCAELİ ÜNİVERTSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
OĞUZHAN DOLDUR ANADOLU ÜNİV.  İŞLETME 
OSMAN DEMİRKAYA EGE ÜNİV.  TARİH
ÖMER RAŞİT EKMEKCİ DOĞUŞ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ÖZGE ERGİN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. KİMYA
ÖZGE KAYABAŞI İSTANBUL ÜNİV. EKONOMETRİ
ÖZNUR BÜŞRA SAATÇİOĞLU SAKARYA ÜNİV. TARİH 
RÜVEYDA AMBARKAYA ANADOLU ÜNİV.  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 
SEDA İNAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  GIDA MÜHENDİSLİĞİ
SEDA ÖZDEMİR ATATÜRK ÜNİV.  KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
SEFA KERİM UÇAR ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ 
SEFA ÖZTEL SELÇUK ÜNİV.  REKLAMCILIK
SERDAR KILIÇ EGE ÜNİV.  DERİ MÜHENDİSLİĞİ
SİNAN AYDIN KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK.LERİ ÖĞRETMENLİĞİ
SUNA TAVTAY KOCAELİ ÜNİVERTSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
TALHA KÜÇÜKALİ İSTANBUL ÜNİV. GAZETECİLİK (UZAKTAN EĞİTİM)
TARIK ARAZ İSTANBUL ÜNİV. FİZİK 
TUĞBA BAKKALOĞLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  SOSYOLOJİ
TUĞBA KAHRAMAN CUMHURİYET ÜNİV.  BİYOLOJİ
UĞUR ARLIER KARADENİZ TEKNİK ÜNİV.  MALİYE
VİLDAN KAHRIMAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YASİN DUR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. İKTİSAT
YILDIRIM ANILCAN ŞANLI YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  İSTATİSTİK
YUSUF SARILALE ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. COĞRAFYA 
YUSUF YURT RİZE ÜNİV. İKTİSAT 
AHMET HAKAN ÜNAL YALOVA ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 
AHMET KIRLI KOCAELİ ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 
ALİ ÇAĞLAR ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. TARIM MAKİNALARI
ALİYE GÖRÜR SAKARYA ÜNİV. MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 
ASLIHAN KARAMEŞE KOCAELİ ÜNİV. PAZARLAMA
AYBERK ÇİZGEN KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 
AYNUR KAHVECİOĞLU BEYKOZ LOJİSTİK M.Y.O  LOJİSTİK (%25 BURSLU)
AYSEL ÇELİK NAMIK KEMAL ÜNİV.  BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI
AYSUN ERTEN İSTANBUL TİCARET ÜNİV. DIŞ TİCARET (TAM BURSLU)
AYŞEGÜL İRAF ULUDAĞ ÜNİV.  PAZARLAMA
AYTAÇ UZUNYAYLA İSTANBUL ÜNİV. OTOMOTİV TEK.Sİ
AYTUĞ AYDIN ARİS ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME
AZİZ EKREM CUNEDİOĞLU ANADOLU ÜNİV.  ADALET 
BUĞRA GÜRGEN DOĞU AKDENİZ ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
BUKET ATEŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  BANKACILIK VE SİGORTACILIK
BURAK ARIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV.  OTOMOTİV TEK.Sİ
BURAK SADIK AKAR KIRKLARELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
BURAK TEMÜRTÜRKAN SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 
CANGÜL KARAKAYA İSTANBUL BİLİM ÜNİV. TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK
CEYDA ARSLAN KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 
ÇAĞLA KAVAK SAKARYA ÜNİV. DIŞ TİCARET
DEMET TUNÇ İSTANBUL ÜNİV. DİŞ PROTEZ TEK.Sİ
DİĞDEM YALÇIN İSTANBUL ÜNİV. DİŞ PROTEZ TEK.Sİ
DOĞUKAN USTA İSTANBUL ÜNİV. OTOMOTİV TEK.Sİ
EBRU ARSLAN MARMARA ÜNİV.  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ
ELİF CANSU DERECİ İSTANBUL TİCARET ÜNİV. HAVA LOJİSTİĞİ
EMRE DİNDAR SAKARYA ÜNİV. MAKİNE 
ERKAN CUNEDİOĞLU ANADOLU ÜNİV.  ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ 
ERKAN KARAHAN İSTANBUL AYDIN ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (%25 BURSLU)
FATİH KARA KOCAELİ ÜNİV. MAKİNE 
FATOŞ NAZLICAN ANADOLU ÜNİV.  DIŞ TİCARET 
GAMZE AKBULUT ATATÜRK ÜNİV.  HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 
GAMZE KORKMAZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. DIŞ TİCARET
GİZEM ÇELEBİ AKDENİZ ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
GİZEM KARASU BALIKESİR ÜNİV. DIŞ TİCARET
GÖKHAN KANDAK ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
HAKAN HAMZA KOCAELİ ÜNİV. DIŞ TİCARET 
HAKAN SAĞIROĞLU RİZE ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 
HALİL İBRAHİM ÖZKAN GAZİANTEP ÜNİV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK
HANDE MUMCUOĞLU ULUDAĞ ÜNİV.  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
HAYDAR GÜVEN KOCAELİ ÜNİV. GIDA TEK.Sİ
HÜSEYİN ATAKAN ÖZCAN ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. MADEN TEK.Sİ
İBRAHİM AKYÜZ SAKARYA ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ 
İLKNUR YILDIRIM KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM 
İLYAS KELEŞ GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK 
KEREM BAYSAL KOCAELİ ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
KEREM GÜNGÖR MARMARA ÜNİV.  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
KEREM ÖKTEM İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME TEK.Sİ
MECİT GÜRKAN KOCAELİ ÜNİV. MEKATRONİK 
MELEK KÜÇÜKER KOCAELİ ÜNİV. GIDA TEK.Sİ
MERVE ESEN İSTANBUL KAVRAM MYO ÇOCUK GELİŞİMİ
MUHAMMET ALİ YILMAZ ATATÜRK ÜNİV.  HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MUSTAFA ALPER VATANSEVER YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  ELEKTRONİK TEK.Sİ
MUSTAFA PARLAK SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (UZAKTAN EĞİTİM)
MUSTAFA TEMEL SAKARYA ÜNİV. MEKATRONİK (UZAKTAN EĞİTİM)
NURİ MERT CAN KADİR HAS ÜNİV.  BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI (%50 BURSLU)
OKAN DOĞAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
OSMAN TURGUT KARADENİZ ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
OYA MERAL SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. LOJİSTİK
OZAN YURTTUTAN İSTANBUL ÜNİV. KONTROL VE OTOMASYON
ÖYKÜ ÖZBAŞ MARMARA ÜNİV.  BİYOMEDİKAL CİHAZ TEK.Sİ
ÖZGÜR ERTEKİN İSTANBUL ÜNİV. KONTROL VE OTOMASYON TEK.Sİ
RABİA ÖZCAN ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK
SAFA BATUHAN GÖKGÖZ YILDIZ TEKNİK ÜNİV.  MAKİNE
SEDA KARADAĞ İSTANBUL ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SEFA BOZLU ANADOLU ÜNİV.  İŞLETME 
SELÇUK NOBERİ GAZİ ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
SENA DUYGU ÇEVİK OKAN ÜNİV.  MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM (%50 BURSLU)
SENA ŞENDOĞAN OKAN ÜNİV.  AŞÇILIK
SERCAN SOYLU İSTANBUL TİCARET ÜNİV. HAVA LOJİSTİĞİ (%25 BURSLU)
SEVDA NUR ERDOĞAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV.  MİMARİ DEKORATİF SANATLAR 
SONER ÖMER SARIUŞAK GEDİK ÜNİV. BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ŞENGÜL YAZICI GEDİK ÜNİV. BANKACILIK VE SİGORTACILIK (TAM BURSLU)
TUĞÇE FATMA BIYIK MUSTAFA KEMAL ÜNİV.  BASIN VE YAYINCILIK
UĞUR OKÇU KOCAELİ ÜNİV. KİMYA TEK.Sİ 
UMUT ÜSTÜNBAŞ SAKARYA ÜNİV. İŞLETME YÖNETİMİ
VOLKAN PALA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİV. GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME
YUNUS VARDI DUMLUPINAR ÜNİV.  LOJİSTİK
ZEYNEP ÇİÇEKÇAYIR ANADOLU ÜNİV.  İLAHİYAT (ÖNLİSANS) 
ZUHAL AYBİKE ERDEM OKAN ÜNİV.  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (TAM BURSLU)
ZUHAL DÖLEK MALTEPE ÜNİV.  RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI (%25 BURSLU)
ESRA AYAŞ ADNAN MENDERES ÜNİV. İŞLETME YÖNETİMİ
GÖKHAN KOÇLAR AFYON KOCATEPE ÜNİV. İSTATİSTİK
MUHAMMET YAĞCI AMASYA ÜNİV. ELEKTRONİK HABERLEŞME TEK.Sİ
MERVE CAN BALIKESİR ÜNİV. TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ
RAMAZAN ÇEVİK BOZOK ÜNİV. MAKİNE
İSMAİL KERDİĞE GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK
     
HAKAN HORZUM Atatürk Fen  Lis.  
İREM KARADENİZ Hüseyin Avni Sözen Anadolu  Lis.  
ELİF KARADENİZ Köy Hizmetleri Anadolu  Lis.  
GÖZDE ÖZEN Köy Hizmetleri Anadolu  Lis.  
MAHMUT SEL Burak Bora Anadolu  Lis.  
DİLEM ACAR Köy Hizmetleri Anadolu  Lis.  
FURKAN BOZKURT Kadir Has Anadolu  Lis.  
AYÇA NALBANT E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
EMİR BULUT Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
NAZLIGÜL AYDIN E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
TUĞRUL YAMAÇ E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
YUSUF ATİLLA SADIKOĞLU Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
OZAN BİBER Hasan Ferruh Özgen Anadolu  Lis.  
NAZLI ŞEBNEM AVAR 50.Yıl Tarhan Anadolu  Lis.  
MUSTAFA YAĞIZ ÖZDUYGUN Fatin Rüştü Zorlu Anadolu  Lis.  
MERT KURALAY Hayrullah Kefeoğlu Anadolu  Lis.  
MERT AKIN TORUNOĞLU Ataşehir Anadolu  Lis.  
EMRE DEMİRTAŞ Heybeli Ada Anadolu  Lis.  
GÜLSÜN DİLAN KARTAL Hacı Hatice Bayraktar Anadolu  Lis.  
HANDE SEVİNÇ Pendik Anadolu  Lis.  
ATAKAN İBİŞ İstanbul Kadıköy  Lis.  
İREMNUR ÇİMEN Erenköy Kız Anadolu  Lis.  
İNAYET KINCAL Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
SERCAN EREN Atilla Uras Anadolu  Lis.  
OKAN ORHAN TAŞKIN Atilla Uras Anadolu  Lis.  
MELTEM KORKMAZ Atilla Uras Anadolu  Lis.  
MEHMET CAN ÇETİNKAYA Hacı Hatice Bayraktar Anadolu Lis.  
YAREN UÇAR Hacı Mustafa Tarman And. Lis.  
BERKAY BAYKUŞ Hacı Hatice Bayraktar Anadolu  Lis.  
AYBÜKE AKTÜRK Atilla Uras Anadolu  Lis.  
FIRAT DEMİRKAYA Atilla Uras Anadolu  Lis.  
ESMA NUR YILMAZOL Erenköy Kız Anadolu  Lis.  
ELİF YAR Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
AHMET ARDA NALBANT Maltepe Anadolu  Lis.  
AHMET YILMAZ USTAALİOĞLU Yüksel-İlhan Alanyalı Öğretmen Lis.  
AVNİ MURAT SOBAYAPAN Maltepe Anadolu  Lis.  
BEYZA NUR MUSLU Haydarpaşa  Lis.  
BİLAL AYAZ Burak Bora Anadolu  Lis.  
DERYA KARABELLİ İstanbul Kadıköy  Lis.  
SELİM KANDİŞ Köy Hizmetleri Anadolu  Lis.  
EBRU YEDİAĞAGİL Burak Bora Anadolu  Lis.  
ECE DENİZ E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
EDANUR UTKAN Köy Hizmetleri Anadolu  Lis.  
EZGİ AYDINER E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
OĞUZHAN AYYILDIZ Yüksel-İlhan Alanyalı Öğretmen  Lis.  
ZEYNEP ELKİN İLDAŞ Haydarpaşa  Lis.  
MEHMET ALİ BERK ARIDAŞ E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
MERT ALİ ÇAKMAK E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
SENEM TUĞÇE DEMİRAL E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
ENES ERALP VAROL E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
GÜLGÜN AKTAŞ Maltepe Anadolu  Lis.  
H.SENA YILDIRIM E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
HATİCE BEYZA YÜKSEL E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
İBRAHİM BARAN DURAN Kadıköy Anadolu  Lis.  
MERT GÜVEN E.C.A Elginkan Anadolu  Lis.  
MUHAMMED EREN ÖZER Maltepe Anadolu  Lis.  
A. TALHA ÇELİK Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
ABDULMUHTALİP DURSUN Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
ADİL İNAN İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
AHMET CAN TURNA Kadir Has Anadolu  Lis.  
AHMET HAKAN HABERDAR 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu  Lis.  
AHMET TUTUŞ TEB Ataşehir Anadolu  Lis.  
ALEYNA DAĞCI Halit Armay And.Sağlık Mes. Lis.  
ALİ ONAT YARLIGAŞ Kartal Anadolu  Lis.  
ALP DEMİR 50. Yıl Tarhan Anadolu  Lis.  
ARİF BOYRAZ Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
ASLI GÜLDAĞ Prof. Faik Somer Anadolu  Lis.  
AYCAN AYDIN Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
AYÇA DUYMAZ Kadir Has Anadolu  Lis.  
AYÇA TANRIVERDİ Kadıköy  Lis.  
AYSU ABEŞ Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
AYŞEGÜL DEMİRKOL 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu  Lis.  
BAHADIR ŞAMLI Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
BAKİ ÖZBAY Tuzla Anadolu  Lis.  
BARAN ÖZER Hüsnü M. Özyeğin Anadolu  Lis.  
BATUHAN ERAY AKTAYCA Mustafa Kemal Anadolu  Lis.  
BATUHAN GUDU 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu  Lis.  
BATURALP ÇİMEN İstanbul Anadolu  Lis.  
BEGÜM DİLARA MERMER Mustafa Kemal Anadolu  Lis.  
BEKİR KALOĞLU TEB Ataşehir Anadolu  Lis.  
BERFİN BENGİ SARIYILDIZ Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
BERKAY TAŞAR Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
BERKCAN ÇAKIR Alparslan Anadolu  Lis.  
BERKCAN DURMAZ Hayrullah Kefeoğlu Anadolu  Lis.  
BETÜL ÖZEN İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen  Lis.  
BEYTULLAH KIDIL Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
BEYZA AYAZ Halit Armay And.Sağlık Mes. Lis.  
BEYZA MAKULOĞLU Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
BEYZA ÖZENER Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
BEYZA ÖZİRİ Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu  Lis.  
BİLAL BURAK AYKAÇ Kartal Anadolu  Lis.  
BİLGE AKKAYA Hacı Sabancı Anadolu  Lis.  
BİLGE KOYUNCU Maltepe Elginkan Vakfı Anadolu  Lis.  
BURAK CİVELEK Fatin Rüştü Zorlu A.L  
BURAK GENİŞ Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
BURAK KAMİL DAMBASAN Fatin Rüştü Zorlu A.L  
BURAK YALÇIN 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu  Lis.  
BURÇİN SOLMAZ Rezan Has Anadolu  Lis.  
BUSE TÜRK Çamlıca Kız Anadolu  Lis.  
BÜŞRA KALOĞLU Ereğli Anadolu  Lis.  
CANSU SÜMER Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
CENGİZHAN ALPEREN OKATAN Hasan Ferruh Özgen Anadolu  Lis.  
CEREN YÜKSEK Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
ÇAĞLA AYVERDİ Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
ÇİĞDEM SAĞIR Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
DAMLA YÜCE Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
DENİZ ARSLAN Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
DENİZ ÇELİK Pendik Denizcilik And.Meslek  Lis.  
DİLARA AÇIKALIN 50. Yıl Tarhan Anadolu  Lis.  
DİLASA ÖZDEK Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
DOĞUKAN TURHAN Tuğrul Bey Anadolu  Lis.  
DOĞUKAN YÜCE Alparslan Anadolu  Lis.  
DUYGU KAYA Maltepe Anadolu  Lis.  
ELİF BAYIR Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
ELİF ÇATAL Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
ELİF ÖZER Kadir Has Anadolu  Lis.  
ELİF YABAŞ  İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
EMRE SARI Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
ENES SARI Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
ENSAR AŞKIN Heybeliada Denizcilik  Lis.  
ENSAR AŞKIN Maltepe Anadolu  Lis.  
ERALP DEMİREL İstanbul Kadıköy  Lis.  
EREN CAN HIŞMAN  İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
ERTUĞRUL KESKİN Hüsnü M. Özyeğin Anadolu  Lis.  
ESRA BEŞİROĞLU Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
ESRA YILMAZ Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
EZGİ AKSU Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
EZGİ NUR YALÇIN Kadir Has Anadolu  Lis.  
EZGİ ÖLMEZ  Mehmet Akif Ersoy Anadolu  Lis.  
FATMA AVCI Maltepe Anadoul  Lis.  
FATMA NUR METE Çamlıca Kız Anadolu  Lis.  
FERAH GÜL Erkuz Soyak Anadolu  Lis.  
FERDA KAZAN TOKİ Şehit İkram Cirit Anadolu  Lis.  
FURKAN UÇAR Yalova Anadolu  Lis.  
GAMZE B. KURŞUN Mustafa Saffet Anadolu  Lis.  
GİZEM KARAKILIÇ Hayrullah Kefoğlu Anadolu  Lis.  
GÖKAY KANMAZALP Antalya  Lis.  
GÖKAY TÜKENMEZ Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
GÖKHAN YUMURTACI Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
GÜLAY ŞAHİN Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
GÜLŞAH GÜNDOĞAN İstanbul Kadıköy  Lis.  
HALİT ENDER DİKEN Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
HATUN EMİNE ÇELİK Mustafa Kemal Anadolu  Lis.  
HAZAL AKIN Mustafa Saffet Anadolu  Lis.  
HÜSEYİN BÜYÜKYİĞEN Yusuf Çaprak Anadolu  Lis.  
HÜSEYİN TULUNOĞLU Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
İ.DUYGU MENZİLCİ Kartal Anadolu  Lis.  
İBRAHİM HACICAFEROĞLU Hasan Ferruh Özgen Anadolu  Lis.  
İLAYDA BABACAN Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
İSMAİL ERDOĞAN Kenan Evren Anadolu  Lis.  
İZZET ALPAGUT  İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
KADİR DEMİREL Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
KADİR KAAN SEVİNÇ Pendik Anadolu  Lis.  
KEREM ARCA Ataşehir Anadolu  Lis.  
KUTAY ÖZBEK Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
MEHMET ARSLAN Mustafa Saffet Anadolu  Lis.  
MEHMET BUĞRA ŞAHİNOĞLU Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
MEHMET FATİH ELBİR Hüseyin Çelik Anadolu  Lis.  
MEHMET KARACA Kenan Evren Anadolu  Lis.  
MELEK GÖKGÖZ Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
MELİKE DURSUN Gülizar Zeki Obdan Anadolu  Lis.  
MELTEM TANAÇAN Üsküdar A.L  
MERT DEMEZ Kenan Evren Anadolu  Lis.  
MERT METE ÇELİKER Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
MERTCAN EVKURAN Heybeliada Anadolu  Lis.  
MERTCAN KORUTÜRK Bülent Akarcalı And.Mes. Lis.  
MERVE CEREN YILDIZ Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
MERVE KALKAN Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
METEHAN ALBAYRAK Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
MİRAY ERENTÜRK  Hacı Mustafa Tarman And. Lis.  
MUAZ TOĞUŞLU İstanbul Kadıköy  Lis.  
MUHAMMET MERT ALACAN Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
MUSTAFA MERT Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
MUSTAFA SONER AYDIN 50. Yıl Tarhan Anadolu  Lis.  
MUSTAFA ZORLU TEB Ataşehir Anadolu  Lis.  
MUTLU TAYLAN ASLAN Kurtköy Anadolu  Lis.  
N. SİBEL EYCE Çamlıca Kız Anadolu  Lis.  
NESLİHAN ÇİNKO Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
NİLGÜN ÇETİN Mehmet Tekinalp Anadolu  Lis.  
NURŞEN KOÇ Heybeli Ada Anadolu  Lis.  
OĞULCAN YATGIN Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
OĞUZCAN ÖZDEMİR Heybeliada Anadolu  Lis.  
OKAN İLHAN Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
ONUR ALTUNIŞIK İstanbul Anadolu  Lis.  
ONUR FURKAN KIYMA Habire Yahşi Anadolu  Lis.  
OSMAN KARADENİZ Hayrullah Kefoğlu A.L  
OSMAN ŞAHİN ÇIKIT Mustafa Kemal Anadolu  Lis.  
ÖMEYİR ÖZTÜRK Esenyurt Anadolu İmam Hatip  Lis.  
ÖZGE ARSLAN Çamlıca Kız Anadolu  Lis.  
ÖZGE BASKIN Erenköy Kız Anadolu  Lis.  
RABİA NUR YAŞAR Maltepe Anadolu İmam Hatip  Lis.  
RÜVEYDA BETÜL SARI Gölcük Çakabey Anadolu  Lis.  
SACİT EGE EMRE 80.Yıl Nuh Çimento Anadolu  Lis.  
SADIK EKİN SARAÇ Pendik Denizcilik And.Meslek  Lis.  
SAİDE İREM MANDIRACI  İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
SAMET ÇELİK Kadir Has Anadolu  Lis.  
SEDA ALACAN Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
SEDA GÖKDEMİR Hacı Sabancı A.L.  
SEDA KAYDIN İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
SEDANUR FİDAN Fatin Rüştü Zorlu Anadolu  Lis.  
SEFA AKTAŞ Gökçe Ada Atatürk Anadolu  Lis.   
SEFA ATMACA Mustafa Kemal Anadolu  Lis.  
SEFANUR GÜLDAN Kartal Anadolu  Lis.  
SEMİH MANDIRACI Maltepe Anadolu  Lis.  
SERDAR YÜCEL Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
SİBİYA ŞAYESTE Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
SUDENUR KARATAŞ Heybeliada Anadolu  Lis.  
ŞEYDA BALIKÇI Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
TAHA BATURAY ÜÇER Hayrullah Kefeoğlu Anadolu  Lis.  
TARIK ZİYA TEZEL Semiha Şakir Anadolu  Lis.  
TUĞBA ARADAĞ Kadir Has Anadolu  Lis.  
TUĞKAN BAŞ Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
TUNA TEPELİ Maltepe Anadolu  Lis.  
TÜRKAN SENA KARABAY Erenköy Kız Anadolu  Lis.  
UĞUR TARUK Alparslan Anadolu  Lis.  
UMUTCAN BAŞBUĞU Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
ÜLKÜ EKMEKÇİ Maltepe Elginkan Vakfı A.L.  
VOLKAN BULUT Kenan Evren Anadolu  Lis.  
VOLKAN İŞBAŞARAN Kadir Has Anadolu  Lis.  
YAĞMUR DÜZGÜN  Gökkuşağı Anadolu  Lis.  
YAĞMUR GÜRER Ertuğrul Gazi Anadolu  Lis.  
YAKUP AKÇA Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
YAKUP CAN SITACI Türk Kızılayı Kartal Anadolu  Lis.  
YASİN AKELMAS  İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
YASİN GÜLSUYU Gebze Anibal Anadolu  Lis.  
YAVUZ EKŞİ Pendik Denizcilik And.Meslek  Lis.  
YİĞİT BİNGÖL İhsan Kurşunoğlu Anadolu  Lis.  
YİĞİT CAN ÇAKAR Pendik Denizcilik And.Meslek  Lis.  
ZERRİN KUTLU Çamlıca Kız Anadolu  Lis.  
DENİZ NAZ YÜCEL Erenköy Kız Anadolu  Lis.  
FATMA CANSU ULUTUĞ Süleyman Demirel  Lis.  
ALİŞAN KUTLU Beykoz Tek. Ve End. Meslek Lises  
BATUHAN BANDAK Piri Reis Denizcilik Anadolu Meslek Lis.  
BERKER SAYDAM Handan Hayrettin Yelkikanat T.E.M. Lis.  
BETÜL ERDEM Muhsin Adil Binal Ticaret Meslek Lises  
EBRAR SARIYALÇIN Yakacık Anadolu Sağl. Mesl.  Lis.  
ERKMEN KUBİLAY BAYKUŞ Handan Hayrettin Yelkikanat T.E.M. Lis.  
GÜLNUR DÜZYAZI Kartal IMKB Kız Teknik ve Meslek  Lis.  
İREMNUR KESKİN Mehmet Rauf Anadolu S.M.Lis  
MELİSA AKBABA Kartal Kız Teknik ve Meslek  Lis.  
MERTCAN DÜLGER Üsküdar Zeynep Kamil Anadolu S.M.Lis.  
METİN SEVEN İstanbul Sanayi Odası Vakfı A.M.L  
MİRAY CEREN TUNCER  Aziz Bayraktar And. İmam Hatip  Lis.  
NAZMİCAN ÖZYURT Maltepe Kız Tek. Ve Meslek  Lis.  
ŞEVKET DOĞAÇ BAYRAMOĞLU Handan Hayrettin Yelkikanat T.E.M.  Lis.  
TUĞÇE DEMİR Ercan Görür And. Sağl. Mesl.  Lis.  
ÜMİT KAAN KOÇARSLAN Şehit Öğrt. Hüseyin Ağırman T.E.M.  Lis.  
YİĞİTCAN ÜLKEBAY Maltepe Kız Teknik ve Mesl.  Lis.  

 

>
 
Ziyaretçi Defteri
Faydalı Linkler
Resimlerle Kulvar
Anket
İnsan Kaynakları